loading

Profesjonalny transfer pojazdów od DM Truck

Od wielu lat zajmujemy się transportem samochodów ciężarowych po polskich i europejskich drogach. Naszym Klientom oferujemy szybki i bezpieczny transport, do dowolnie wybranego przez Nich miejsca docelowego. Naszą ofertę kierujemy do producentów samochodów ciężarowych, importerów, a także do odbiorców prywatnych. Wszystkim gwarantujemy profesjonalne podejście, pełne bezpieczeństwo w czasie pokonywania trasy oraz maksymalne zadowolenie z naszych usług. Zawsze wybieramy najkrótszą możliwą trasę oraz przygotowujemy pełną dokumentację pozwalającą na poruszanie się po drogach. W ten sposób Państwa pojazd dotrze na miejsce szybko, sprawnie i bez zbędnych komplikacji. 

Transport pojazdów na własnych kołach

Nasze usługi świadczymy od kilkunastu lat. Przez ten czas dokonaliśmy transportu setek różnego typu pojazdów ciężarowych, budowlanych, rolniczych, transportowych oraz wielu innych. Wśród naszych usług znajduje się:

– transfer pojazdów od klienta,

– transfer pojazdów do klienta,

– transfer pojazdów na targi i wystawy,

– odbiór pojazdów z firm zabudowujących,

– odbiór pojazdów z całej Europy.

Zobacz jak pracujemy

Transport na własnych kołach oznacza, że możemy pomóc w przewiezieniu dowolnie wybranego przez Państwa pojazdu. Po naszej stronie znajdują się wszystkie koszty z tym związane – koszt paliwa, dojazdu kierowcy, opłat za przejazd i poruszanie się po drogach. Nasi pracownicy mogą mieć z sobą komplet tablic rejestracyjnych, co pozwala na transport nawet samochodów niezarejestrowanych. Nasza usługa jest skierowana przede wszystkim do firm planujących transport pojazdów ciężarowych. Wśród naszych Klientów znajdują się między innymi Volvo, MAN, DAF. 

Jeśli zakupili Państwo ciężarówkę, która czeka na odebranie w innej części Polski lub poza granicami naszego kraju – warto zwrócić się po fachową pomoc właśnie do nas. Gwarantujemy możliwość jej odebrania z dowolnego miejsca i przetransportowania do siedziby Państwa firmy lub dowolne inne miejsce. 

DM Truck – szybki i sprawny transport pojazdów na własnych kołach 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich przedsiębiorców i osoby prywatne pragnące szybko i sprawnie przetransportować pojazdy ciężarowe. Nasi specjaliści pomogą w zaplanowaniu najbardziej optymalnego przebiegu trasy, szybko zorganizują wszystkie potrzebne zezwolenia oraz bezpiecznie i sprawnie pokonają wyznaczoną trasę. Dzięki posiadaniu dostępu do własnej floty samochodów transportowych oferujemy możliwość realizacji usługi po najniższych cenach oraz w najkrótszym możliwym terminie. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z pracownikami naszej firmy w celu ustalenia wstępnego kosztorysu usługi oraz złożenia zamówienia na jej wykonanie. 

Oferujemy również transport lawetą niskopodwoziową, w tym transport samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych.

Referencje na życzenie

Szukasz firmy godnej zaufania, dobrze trafiłeś. Do wglądu naszych klientów czekają listy referencyjne przekazane przez dotychczasowych zleceniodawców.