loading

Auto do filmu

Oferujemy profesjonalne wsparcie wszystkim kontrahentom poszukującym atrakcyjnych samochodów do produkcji filmowych, telewizyjnych, reklamowych, fotograficznych oraz wszelkich innych. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, o zróżnicowanych walorach estetycznych oraz reprezentujących rozmaitą stylistykę i wzornictwo motoryzacyjne. Dzięki temu możemy odpowiedzieć na zapotrzebowanie szerokiego grona Klientów, udostępniając wynajem auta do filmu.

Nasze auta mogą wspomóc produkcje komercyjne i profesjonalne, zostać użyte w ramach kampanii reklamowych, jak również dla celów prywatnych, podczas realizacji uroczystości rodzinnych.

 

Wynajmij samochód do sesji zdjęciowej!

Samochód pozwala stworzyć najlepszą atmosferę podczas tematycznych sesji zdjęciowych, niezależnie od ich lokalizacji i spodziewanego efektu. Samochód do sesji zdjęciowej może pojawić się na weselu lub wydarzeniu biznesowym – w każdym wypadku jego stylistyka będzie działać na korzyść całego eventu, podnosząc jego standard oraz dodając mu elegancji. Nasze samochody to atrakcyjne scenografie zdjęciowe, przystosowane do wykorzystania w różnych miejscach i celach.

 

Profesjonalna pomóc w wynajmie auta

Naszym odbiorcom pomagamy w zorganizowaniu całego przedsięwzięcia także od strony logistycznej – organizujemy i realizujemy transport do miejsca docelowego, służymy doradztwem w ramach wyboru samochodu i sposobu jego użytkowania, jak również dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań Klientów i zapotrzebowania związanego z ich eventem. Wszystkim zgłaszającym się po pomoc kontrahentom gwarantujemy najlepsze warunki współpracy.

Dysponujemy rozbudowanym doświadczeniem tak w transporcie samochodów zabytkowych i ekskluzywnych, jak i w ich wykorzystaniu na potrzeby realizacji różnych projektów audiowizualnych. Nasze samochody są dopasowane do potrzeb różnych produkcji, stawiających na zróżnicowaną stylistykę – nowoczesną, sportową, retro. Nasze pojazdy można wykorzystać tak w produkcjach filmowych, kręceniu wideoklipów i materiałów na social media.

Nasza oferta: wynajem auta do filmu, sesji zdjęciowej i eventu

Wszystkich kontrahentów poszukujących auta do filmu lub samochodu do sesji zdjęciowej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu. Wspieramy odbiorców reprezentujących różne branże, jak również Klientów prywatnych, zawsze oferując konkurencyjne stawki oraz pełną dostępność naszej floty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, niezależnie od szczegółów Państwa zapotrzebowania oraz lokalizacji, w której samochód będzie wykorzystywany. Zapraszamy do nawiązania współpracy już teraz!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą VANów do wynajęcia!