loading

Transport łodzi i jachtów

Specjalizujemy się w transporcie jachtów, łodzi, żaglówek, które przewozimy w obrębie kraju jak i na terenie Europy. Transport może obejmować różne rodzaje jachtów i łodzi, o odmiennym rozmiarze, wadze, specyficznych wymogach. W trakcie transportu korzystamy z własnej floty pojazdów, cały czas gotowych do ruszenia w drogę. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt załadunkowy, podnośniki, przyczepy podłodziowe. Dajemy gwarancję, że transport jachtów przebiegnie w sposób bezpieczny i kontrolowany, a do celu dotrą w stanie nienaruszonym.  Transport łodzi realizowany jest przez doświadczony sztab spedytorów i kierowców, dysponujących wszystkimi niezbędnymi kwalifikacjami oraz uprawnieniami. Szybko i sprawnie pokonają zaplanowaną trasę. Regularnie współpracujemy z przedsiębiorcami oraz prywatnymi właścicielami jachtów i łodzi, którym oferujemy najlepsze i w pełni transparentne warunki współpracy. 

Transport łodzi w Polsce i Europie. Nasza oferta

Każde zlecenie na transport łodzi poddajemy dokładnej analizie, ustalając optymalny przebieg trasy oraz możliwość wykorzystania konkretnych szlaków komunikacyjnych. Z powodzeniem transportujemy jachty po całej Europie, sprawnie przygotowując wszelką dokumentację, załatwiając ubezpieczenie oraz spełniając normy i międzynarodowe wymogi prawne. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, gotowym nieść pomoc w transporcie wszystkich typów łodzi i jachtów.  Nasza oferta jest uniwersalna i elastyczna, skierowana do wszystkich właścicieli jachtów i łodzi pragnących przeprowadzić ich bezpieczny transport. Każdy powierzony nam ładunek dostarczymy terminowo pod wskazany adres. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesny system monitorowania pozycji GPS, utrzymując stały kontakt i kontrolę nad Państwa łodzią. 

Zaufany i solidny partner w transporcie jachtów

Doskonale wiemy jak wymagającym zadaniem jest transport jachtów, który realizujemy z naciskiem na bezpieczeństwo i pełną ochronę ładunku. Bez problemu przewieziemy łodzie i jachty do celów rekreacyjnych, komercyjnych, sportowych, a także w związku z przeprowadzką, sprzedażą lub importem łodzi. 

Kontrahentów zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych. Chętnie przeanalizujemy Państwa zlecenie i zaproponujemy najlepsze warunki współpracy. Nasze stawki są konkurencyjne, a dostępność bardzo szeroka. Z łatwością zrealizujemy transport jachtów w dogodnym dla Państwa terminie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi nieść pomoc w ramach transportu jachtu lub łodzi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej lawety niskopodwoziowej