loading

 

Transport samochodów ciężarowych – oferta DM Truck 

Zdajemy sobie sprawę, jak odpowiedzialnym i trudnym do sprawnego przeprowadzenia zadaniem jest transport samochodów ciężarowych. Dlatego na każdym etapie realizacji tej usługi korzystamy z kompleksowej pomocy specjalistów różnych dziedzin. Wszystko rozpoczyna się od ustalenia przebiegu trasy oraz wyboru konkretnych dróg, którymi transport może być realizowany. Dokonujemy także analizy prawnej każdej trasy i przygotowujemy zestaw potrzebnych dokumentów ubezpieczeniowych i uprawniających do wjazdu na drogi. 

Nasi kierowcy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w transportowaniu najbardziej wymagających urządzeń i ładunków wielkogabarytowych. Przez całą drogę pozostają w kontakcie z pilotami i koordynatorami, monitorującymi postępy w pokonywaniu trasy. W ten sposób gwarantujemy, że realizowany w naszej firmie transport przebiegnie szybko, sprawnie i całkowicie bezpiecznie, a przewożone samochody ciężarowe dotrą do miejsca docelowego w stanie nienaruszonym. 

Polska i Unia Europejska – transport samochodów ciężarowych

Odbiorcom naszych usług oferujemy pomoc w transporcie realizowanym na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy świetnie zorientowani w wymogach prawnych poszczególnych Państw i zawsze dostosowujemy przebieg transportu samochodów ciężarowych do ich wymogów. Do naszych usług należy między innymi:

– transport samochodów ciężarowych z i do siedziby Państwa firmy,

– transport ponadgabarytowy – krajowy i międzynarodowy,

– transport innych pojazdów: rolniczych, budowlanych, przemysłowych, transportowych,

– zabezpieczenie ładunków szczególnie wymagających. 

Oferujemy przewóz w najkrótszych możliwych terminach, dopasowanych do Państwa potrzeb oraz możliwości stawianych przez trasę. Posiadamy rozbudowaną flotę urządzeń przewozowych, realizujemy także transport lawetą niskopodwoziową. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i szczegółowo, dostosowując rodzaj zastosowanego pojazdu do konkretnych potrzeb i wymogów. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki ubezpieczeniowe oraz przygotowanie transportowanego pojazdu do załadunku i przewozu. 

Transport samochodów ciężarowych dla naszych Klientów

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą oraz składania zamówień na transport samochodów ciężarowych. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne stawki cenowe, które zadowolą zarówno dużych i małych przedsiębiorców jak i odbiorców prywatnych. Chętnie pomożemy w transporcie zakupionego samochodu ciężarowego do siedziby Państwa firmy, lub przewieziemy posiadany już pojazd w dowolne wybrane przez Państwa miejsce. Gwarantujemy, że transport ładunku przebiegnie sprawnie, szybko i bezpiecznie.