loading

Laweta niskopodwoziowa – profesjonalna pomoc od DM Truck

 

Transport samochodów ciężarowych wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Wykorzystywana w tym celu laweta niskopodwoziowa pozwala na bezpieczne wykonanie zadania. Najczęściej transport jest potrzeby, gdy dana ciężarówka jest nowa, nie została jeszcze zarejestrowana, uległa wypadkowi lub doznała usterki na trasie, bądź z innych powodów musi zostać przetransportowana do miejsca docelowego. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski i Europy. Niezależnie od konkretnego miejsca lokalizacji pojazdu zawsze zjawiamy się na miejscu gotowi nieść pomoc. 

Usługi transportowe niskopodwoziowe

 

W naszej codziennej pracy stosujemy różne typy lawet, holowników oraz innych pojazdów specjalistycznych. Dopasowujemy rodzaj pojazdu do konkretnego zamówienia oraz samochodu wymagającego pomocy. Posiadamy dostęp do rozbudowanej floty, co pozwala nam natychmiast zaproponować najlepsze rozwiązanie. Podejmujemy się pomocy w przypadku najbardziej wymagających zadań i zleceń spedycyjnych, z którymi nie poradziłyby sobie inne firmy. Pomożemy Państwu dostarczyć ładunek ponadgabarytowy do dowolnie wybranego punktu docelowego, w sposób szybki i sprawny. 

Wyróżnia nas między innymi umiejętność szybkiego planowania działań i przebiegu trasy. Każda laweta do ciężarówek w naszym wyposażeniu jest natychmiast gotowa do ruszenia w trasę. Dzięki doskonałej znajomości szlaków komunikacyjnych biegnących przez całą Europę sprawnie organizujemy przejazd i uzyskujemy wszelkie potrzebne w tym celu pozwolenia. Dzięki temu czas oczekiwania na naszą pomoc zostaje skrócony do minimum. Ma to olbrzymi wpływ na obniżenie potencjalnych strat w Państwa firmie, które mogłyby wynikać z przestojów na trasie. 

 

Specjalistyczna pomoc i transport niskopodwoziowy 

 

Transport niskopodwoziowy nie stanowi dla nas tajemnicy. Zajmujemy się nim od lat, świadcząc usługi względem wielu firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Naszym Klientom oferujemy między innymi: 

– transport ładunków ponadgabarytowych, 

– przewóz samochodów ciężarowych, 

– przewóz naczep, przyczep,

– przewóz samochodów budowlanych i rolniczych,

– przewóz cystern.

Dla każdego transportu przygotowujemy pełną dokumentację, w której znajdują się dokumenty rejestracyjne, dokumenty ubezpieczenia, zezwolenia na przewóz ponadnormatywny po konkretnych drogach. Odbieramy pojazd z dowolnego wskazanego przez Klienta miejsca i dostarczamy do punktu docelowego w maksymalnie krótkim czasie. 

Często pomagamy w transporcie pojazdów, które nie zostały zarejestrowane lub nie nadają się do samodzielnej poruszania. Oferujemy także przewóz pojazdów do siedziby naszego Klienta, na targi lub wystawy, do firm budowlanych lub w dowolne inne miejsce. 

Transport niskopodwoziowy – Warszawa

 

Nasza firma zlokalizowana jest w Warszawie, ale działamy na terenie całej Polski oraz Europy, świadcząc usługi wszędzie tam gdzie jesteśmy potrzebni. Sposób wykonania usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów, uzgadniając z nimi cały plan pokonania trasy. Wszystkim osobom korzystającym z naszej oferty gwarantujemy najbardziej konkurencyjne stawki oraz atrakcyjne terminy. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania wstępnego kosztorysu oraz do składania zamówień na usługi transportowe. 

Oferujemy między innymi transport maszynciągników siodłowych oraz samochodów ciężarowych. Zachęcamy do kontaktu.