loading

Profesjonalny transport ciągników siodłowych z DM Truck

Transport ładunków wielkogabarytowych i niestandardowych to zadanie wymagające doświadczenia oraz dostępu do specjalistycznego sprzętu. Istotna jest także sprawna organizacja przebiegu transportu oraz szczegółowe zaplanowanie trasy. Naszym Klientom oferujemy pod tym względem specjalistyczną pomoc, na każdym etapie zlecenia. Pomagamy w określeniu najlepszej możliwej trasy, przygotowujemy dokumentację oraz zezwolenia potrzebne na poruszanie się po wybranych drogach, a tym samym gwarantujemy, że transport dojdzie na miejsce w najkrótszym możliwym terminie. Zajmujemy się także najbardziej wymagającymi zadaniami – takimi jak transport ciągników siodłowych.

Oferta DM Truck – transport krajowy i zagraniczny

Nasze usługi świadczymy na terenie Polski oraz Europy. Jesteśmy w pełni przygotowani do transportu z dowolnego wskazanego przez Państwa miejsca do punktu docelowego. Rodzaj zastosowanych lawet niskopodwoziowych lub innych urządzeń podporządkowujemy względem potrzeb naszych Klientów. Specjalizujemy się między innymi w takich usługach jak:

– transport maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych, 

– transport ciągników siodłowych i innych urządzeń transportowych,

– transport innych maszyn i sprzętów wielkogabarytowych. 

Nasze usługi świadczymy względem dużych i małych przedsiębiorstw, a także odbiorców prywatnych, którzy poszukują godnego zaufania i rzetelnego kontrahenta. Ponieważ transport lawetą niskopodwoziową realizujemy od wielu lat i posiadamy w tym duże doświadczenie, jesteśmy gotowi podjąć się każdego zlecenia, w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie. W przypadku każdej usługi dokonujemy kompleksowej analizy zapotrzebowania oraz możliwości spedycyjnych związanych z wyznaczaniem i pokonywaniem trasy. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz profesjonalną pomoc ze strony naszych kierowców.

Transport ciągników siodłowych i innych urządzeń transportowych

 

Każde przyjęte zlecenie opracowujemy pod kątem prawnym i formalnym. Przed wyruszeniem w trasę przygotowujemy wszelkie potrzebne dokumenty związane z ubezpieczeniem oraz dostępem do dróg. Zapewniamy kompleksowe wsparcie niezależnie czy transport przebiega na terenie Polski czy Unii Europejskiej. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnej floty transportowej, pomocy wykwalifikowanych pilotów oraz doświadczonych kierowców. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty oraz nawiązania kontaktu w celu złożenia zamówienia. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami, przedstawimy wstępny kosztorys oraz pomożemy w doborze najlepszego środka transportowego. Gwarantujemy konkurencyjne stawki oraz szybkie terminy realizacji usługi, podporządkowane Państwa zapotrzebowaniu. 

Oferujemy transport pojazdów, wykorzystujemy lawetę niskopodwoziową.