loading

Transport maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych

Właściciele maszyn stosowanych w budownictwie, przemyśle lub rolnictwie powinni korzystać z profesjonalnej usługi ich transportu. W ten sposób zyskują gwarancję, że zostanie on zrealizowany w sposób bezpieczny i kontrolowany, a załadunek dotrze na miejsce w stanie nienaruszonym. Nasza firma od wielu lat świadczy usługi w ramach transportu maszyn, który realizujemy na terenie Polski i Europy. Odpowiadamy w ten sposób na zróżnicowane zapotrzebowanie naszych kontrahentów, pragnących przetransportować swoje maszyny i urządzenia na różny dystans. 

Doskonale znamy wymogi związane z planowaniem i realizacją transportu maszyn budowlanych, przemysłowych jak i rolniczych. Wiemy jak wyznaczyć optymalny przebieg trasy, jak uzyskać związane z tym wszelkie zezwolenia oraz załatwić konieczne formalności. Korzystamy ze specjalnych pojazdów transportowych, systemów zabezpieczeń oraz kontroli, co pozwala nam na śledzenie pokonywanej trasy przez cały czas trwania transportu maszyn. 

Transport maszyn w Polsce i Europie

Bezpieczny transport maszyn to gwarancja, że będą działać w pełni sprawnie w docelowym miejscu ich pracy. W naszej firmie realizujemy transport maszyn o różnym gabarycie, wadze, specjalistycznych wymogach. Z łatwością dostarczymy sprzęt potrzebny do zrealizowania prac na placu budowy, jak również pomożemy sprowadzić zakupiony za granicą sprzęt rolniczy. W każdym wypadku dajemy gwarancję, że transport zostanie zrealizowany terminowo, a powierzony nam ładunek trafi do celu w najlepszym stanie. 

Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do możliwości różnych grup kontrahentów – firm, inwestorów, rolników jak i odbiorców prywatnych. Podejmujemy się także realizacji zleceń szczególnie wymagających, w tym transportu maszyn, których układy elektryczne wymagają specjalnego zabezpieczenia prze wilgocią lub innymi czynnikami zewnętrznymi. Rodzaj zastosowanych zabezpieczeń zawsze dobieramy względem konkretnego powierzonego nam ładunku. 

Transport maszyn – zaufany i solidny kontrahent

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkich kontrahentów pragnących zrealizować transport maszyn w sposób bezpieczny i sprawny. Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, a każde otrzymanie zapytanie wyceniamy indywidualnie. Gwarantujemy przy tym natychmiastową dostępność naszej ekipy transportowo-spedycyjnej oraz kompleksowe wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Zachęcamy do kontaktu już teraz, każdego dnia jesteśmy gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy, kompleksowo realizując transport maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych oraz wielu innych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej lawety niskopodwoziowej